آموزش, پکیج

پکیج فن دار و بدون فن

پکیج فن دار و بدون فن
پکیج فن دار و بدون فن

تفاوت این دو پکیج در اینست که در پکیج فندار دود حاصل از احتراق دستگاه به صورت اجباری به وسیله فن دستگاه به بیرون پرتاب می گردد.

در این نوع پکیج ها دودکش به وسیله یک قطعه که فلنچ نام دارد و یا یک بست گلویی دودکش به دستگاه اتصال داده می شود.

در پکیج فن دار معمولا قطر لوله ای که فلنچ به آن متصل می شود 10 سانتی متر است که از آن اکسیژن مورد نیاز احتراق از فضای بیرون به سمت محفظه احتراق هدایت می گردد.

از داخل این لوله با قطر 10 سانتی متر لوله دیگری با قطر 6 سانتی متر عبور می دهد که از داخل آن دود حاصل از احتراق به وسیله فن به سمت بیرون پرتاب می شود .

در حال حاضر با توجه به اهمیت ایمنی  سلامت و استفاده بیشتر و بهینه از فضای داخل آپارتمان این نوع پکیج ها بیشتر مخاطب پسند می باشد .

از نظر مقدار آب دهی و تامین آب گرم مدار گرمایش و آب گرم مصرفی این دو مدل هیچ گونه تفاوتی ندارند.تنها تفاوت آن ها در نوع دود کش مصرفی و شرایط نصب می باشد .

پکیج فن دار و بدون فن

 

پکیج فن دار و بدون فن ؟

بیشترین رغبت از طرف مصرف کننده و نصاب پکیج فندار میباشد علت این است که محفظه احتراق بسته است.به طورمثال در بالکن ایرادی مانندخاموش شدن شعله توسط بادوجود ندارد.

بنابراین بیشترین درخواست مربوط به پکیج دیواری فن دار است.ضمناً در صورتیکه استانداردهای یک پکیج بدون فن در محل نصب رعایت شود بهتر است پکیج بدون فن گذاشته شود.

چنانچه که انتخاب شما پکیج بدون فن باشد بهتر است حتما”محل نصب توسط کارشناسان این امر بررسی و کنترل گردد.

سفارش محصولات بوتان از این سایت  مختص شیراز میباشد.لطفا قبل از سفارش یا کارشناسان ما در تماس باشید.09021185033

نوشته شده توسط :هاله نوروزی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *