آموزش, پکیج

پکیج ایساتیس

پکیج ایساتیس

پکیج دیواری، یکی از محصولات گروه صنعتی ایساتیس است که در سال ۱۳۸۵ در کشور آغاز به کار کرد. محصولات این برند و شرکت تولید کننده، کیفیت و قطعات مناسبی دارند. لذا پکیج دیواری محصول این برند، پس‌ از مدتی کوتاه بعد از ارائه در بازار، توانست جایگاه قابل‌ قبولی را در کشور به دست آورد و سهم بسیار بالایی از بازار را به خود اختصاص دهد.

پکیج ایساتیس

پکیج ایساتیس

این دسته از پکیج‌ها در انواع نیواستار، واگر، ایکاروس و سیمات، طراحی و تولید می‌شوند و به بازار مصرف ارائه می‌گردند. پکیج‌های دیواری ایساتیس متناسب با سوخت مصرفی گاز طبیعی، طراحی و تولید می‌شوند و برای تامین گرمایش محیط مورد نظر و هم‌چنین گرمایش آب مصرفی، کاربرد وسیعی دارند.

در این مقاله قصد داریم به معرفی کامل پکیج دیواری ایساتیس اقدام نماییم و انواع مدل‌های آن را توضیح دهیم. بررسی مزایا و معایب این تجهیزات، قطعات تشکیل‌دهنده و خرابی‌های شایع آن، از دیگر مطالب مطرح‌ شده در این مقاله است.

انواع مدل های پکیج دیواری ایساتیس

پکیج‌های دیواری ایساتیس در انواع دو مبدله و فن دار با ظرفیت‌های ۲۶۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ طراحی و تولید می‌شوند و می‌توانند تا ۳۰۰ متر مربع را گرم کنند. در حالت کلی می‌توان گفت پکیج‌های دیواری این برند، دارای ۲ سری مختلف هستند و عبارت‌اند از سری ۲۶۰۰۰ و سری ۳۰۰۰۰.

از پکیج‌های سری ۲۶۰۰۰ می‌توان برای محیط‌هایی که مساحت آن‌ها تا ۱۷۰ متر مربع است استفاده کرد و پکیج­های سری ۳۰۰۰۰ برای کاربرد در محیط‌های تا مساحت ۲۷۰ مترمربع مناسب هستند.

 

پکیج نیواستار ایساتیس

این دسته از پکیج‌های دیواری ایساتیس، دارای محدوده دمایی ۳۰ تا ۸۰ درجه سانتی‌گراد هستند و در دو سری ۲۶۰۰۰ و ۳۰۰۰۰، طراحی و تولید می‌شوند. حداقل توان ورودی مدل ۲۶۰۰۰ پکیج نیواستار ۹٫۶ کیلووات ساعت است و توان حداقلی ورودی برای سری ۳۰۰۰۰ پکیج‌های نیواستار، ۳۰ کیلووات ساعت است. لازم به ذکر است که حداکثر این میزان توان ورودی برای هر ۲ سری پکیج‌های ایساتیس، به‌ ترتیب ۲۶ و ۳۰ است.

پکیج واگر ایساتیس

از دیگر محصولات این برند، می‌توان به پکیج‌های دیواری ایساتیس از نوع واگر اشاره کرد. لازم به ذکر است که محدوده دمایی این پکیج‌ها ۳۰ تا ۸۵ درجه سانتی‌گراد است. نوع ۲۶۰۰۰ این پکیج‌ها دارای حداقل توان ورودی ۱۱ کیلووات ساعت است. این میزان در سری ۳۰۰۰۰ پکیج‌های دیواری این برند به ۱۱٫۳ کیلووات ساعت می‌رسد. حداکثر توان ورودی به این سیستم‌ها نیز در نوع ۲۶۰۰۰ این برند، ۲۵٫۷ کیلووات است و در مدل ۳۰۰۰۰، به ۳۰ کیلووات ساعت می‌رسد.

پکیج ایکاروس ایساتیس

محدوده دمایی این نوع از پکیج‌ها و سیستم‌های گرمایشی، ۳۰ تا ۸۵ درجه سانتی‌گراد در نظر گرفته‌ شده است. حداقل توان ورودی به سیستم‌های پکیج دیواری های ایساتیس مدل ایکاروس۲۶۰۰۰، ۱۱ کیلو وات ساعت است. این میزان از توان ورودی حداقلی، در سری ۳۰۰۰۰ محصولات این برند، به ۱۱٫۳ می‌رسد.

حداکثر توان ورودی به پکیج­های سری ۲۶۰۰۰ ایکاروس، ۲۵٫۷ و حداکثر توان ورودی به پکیج سری ۳۰۰۰۰ از نوع ایکاروس، ۳۰ کیلووات ساعت است. حداکثر فشار مدار گرمایشی و یا بار این سیستم‌ها نیز ۳ است. حداکثر توان مصرفی این پکیج‌ها نیز به‌ ترتیب ۱۳۷ وات و ۱۵۸ وات است.

پکیج سیمات ایساتیس

لازم است بدانید که محدوده دمایی این نوع از پکیج‌های دیواری ایساتیس، ۳۵ تا ۷۸ درجه سانتی‌گراد در نظر گرفته شده‌ است. حداقل توان ورودی به این سیستم‌های گرمایشی، ۱۲٫۵ کیلووات ساعت است و حداکثر توان خروجی این نوع از سیستم‌های گرمایشی، ۲۳٫۷ کیلووات ساعت پیش‌ بینی‌ شده است. حداقل فشار آب سیستم و یا بار آن ۰٫۲۵ و حداکثر آن ۳ است. توان مصرفی این محصول، ۹۸ وات و وزن خالص آن ۲۶ کیلوگرم است.

مزایای پکیج ایساتیس

پکیج‌های دیواری این برند، به فن، مجهز شده‌اند و دارای ۲ دودکش جداگانه نیز هستند. این سیستم‌ها به عیب‌یاب الکترونیکی مجهز هستند و سیستم ضد یخ‌ زدگی نیز دارند. از دیگر مزایای این سیستم‌ها می‌توان به این مورد اشاره کرد که پکیج‌های دیواری ایساتیس، دارای سیستم ایمنی و حداقل و حداکثر فشار آب و گرمایش مورد نیاز هستند.

تامین آب گرم مناسب برای شوفاژها از دیگر ویژگی‌ها و مزایای این نوع از پکیج‌ها به شمار می‌رود.این سیستم‌ها سر و صدای بسیار کمی تولید می‌کنند و راندمان حرارتی بسیار بالایی نیز دارند. اشغال فضای بسیار کم از دیگر مزایای این نوع از سیستم‌های گرمایشی است.

جهت تعمیرات و خدمات انواع پکیج های ایساتیس با ما در ارتباط باشید:

09170005033-09021185033

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *