آموزش, پکیج

پکیج دمراد

پکیج دمراد

پکیج دمراد توسط برند دمراد تولید و روانه بازار شده است که از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار می باشد. همچنین از قطعات با کیفیت بهره مند شده است. امکانات و ویژگی هایی که در این محصول وجود دارد باعث شده است تا به یک محصول محبوب در بین عموم افراد تبدیل شود.

بهتر است بدانید این پکیج ساخت کشور ترکیه می باشد که استفاده از دانش متخصصان این کشور در تولید دستگاه باعث عرضه محصولی مناسب در بازار شده است.

عملکرد پکیج دمراد

توجه داشته باشید نحوه عملکرد پکیج دمراد به این صورت است که زمانی که شما شیر آب گرم را باز می کنید درون پکیج معمولاً سنسور وجود دارد که این سنسور جریان آب را تشخیص خواهد داد.

بعد از تشخیص سنسور جرقه زن فعالیت خود را شروع کرده و شعله روشن می شود. گاز گرما را به مبدل های حرارتی انتقال خواهد داد که آب جاری در پکیج معمولاً توسط مبدل های حرارتی گرم خواهد شد.

بهتر است بدانید برای گرمایش محیط باید پس از اینکه آب گرم شود توسط لوله های ورودی به رادیاتورها پمپاژ شود. این آب برگرمایش محیط توسط رادیاتور جذب خواهد شد. برای گرمایش مجدد معمولاً آب سرد شده توسط لوله‌های خروجی به پکیج دوباره ارسال می‌شود که این روند به این صورت ادامه پیدا می‌کند.

خرید پکیج دمراد

مزایای پکیج دمراد

پکیج دمراد ازجمله پکیج‌های می باشد که به خاطر برخورداری از مزایا و ویژگی های بسیار زیادی که دارد با محبوبیت بالایی برخوردار شده است. یکی از مزایای این محصول این است که طبق استانداردهای روز دنیا تولید و عرضه می‌شود. همچنین از طراحی مدرن و ظاهری بسیار زیبا برخوردار است.

بهتر است بدانید این دستگاه دارای وزن سبک می باشد که حمل و نقل آن راحت و آسان می باشد. همچنین با توجه به اینکه از ابعاد کمی برخوردار است حجم کمی از فضا را اشغال می‌کند.

این پکیج در هنگام کار کردن کاملا بی صدا می باشد. در برابر سرما نیز از مقاومت بالایی برخوردار می باشد. بهتر است بدانید در این محصول سیستم ضد یخ زدگی و ضد گریپاژ پمپ تعبیه شده است می توانید توسط دو سلکتور که در این دستگاه تعبیه شده اند دمای اب بهداشتی را تنظیم نمایید. پکیج دمراد معمولاً دارای سیستم بای پس اتوماتیک است که به خاطر استفاده از مبدل های با کیفیت و باعث می‌شود تا رسوب و املاح در آن تشکیل نشود.

از ویژگی های مهم دیگر این محصول می‌توان به بهره مندی از سیستم عیب یاب هوشمند اشاره کرد. همچنین این محصول دارای قابلیت اتصال به دودکش های هم محور برای ورود و خروج هوا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *