آموزش, پکیج

پکیج پرلاپرو

پکیج پرلاپرو

پکیج پرلاپرو جزو بهترین مدل پکیج های بوتان و یکی از محبوب ترین مدل های پکیج در بازار می باشد. این مدل پکیج بوتان به این علت که تمامی قطعات آن ایتالیایی می باشد، نسبت به دیگر مدل های قیمت بیشتری دارد اما قطعا کیفیت مثال زدنی این پکیج دیواری بوتان دلیل قانع کننده ای برای پرداخت این قیمت بالا می باشد.

البته بسیاری از پکیج های موجود در بازار ایران با تبلیغ قطعات ایتالیایی در بازار به فروش می رسد که عمدتا نیز چینی می باشد و با قیمت های بسیار بالاتر از پکیج پرلا پرو فروخته می شود.

شرکت بوتان برای اطمینان خاطر مشتری در مورد تامین قطعات این پکیج بوتان ضمانت تامین قطعات تا 10 سال را در نظر گرفته است که دیگر نگرانی در مورد عدم تامین قطعات ایتالیایی نباشد. پکیج پرلا پرو را می توان پرچم دار پکیج های دیواری بوتان دانست که با ضمانت نامه معتبر شرکت بوتان تا سالها می تواند خیال شما را در مورد پکیج واحدتان راحت نماید. پکیج پرلا پرو در 3 سایز 24 ، 28 و 32 کیلووات تولید و به بازار عرضه می شود.

70a760d775cedb04bc3d67944795727f

 

کد خطای E01 پکیج بوتان مدل پرلاپرو

در کنار این ارور چراغ قرمز چشمک زن نیز روشن می شود پدیدار شدن کد خطای پکیج بوتان روی صفحه نمایش پکیج بوتان پرلاپرو به این معنی است که شعله تشکیل نشده است. برخی از افراد به اشتباه گمان می کنند که این خطا بیانگر روشن نشدن شمعک پکیج است.

در اینجا باید دقت کنید که پکیج دیواری های جدید مثل پرلا پرو، اصلا شمعک ندارند و با شعله لحظه ای از طریق جرقه زن کار می کنند. پس از این که شعله حاصل شد، میله یونیزاسیون، یون های منفی درون شعله را جذب خود می نماید و به برد ارسال می کند. در نتیجه برد متوجه شعله شده و اجازه می دهد که شعله پکیج برقرار باشد.

در نتیجه پدیدار شدن خطا E1 پکیج بوتان مدل پرلاپرو  یعنی شعله پکیج یا حاصل نشده است و یا برد الکترونیک متوجه حاصل شدن آن نمی شود. بنابراین، حاصل نشدن شعله سه علت دارد:

  • معیوب بودن الکترود جرقه زن پکیج
  • معیوب بودن میله یون پکیج
  • معیوب بودن برد الکترونیک
  • معیوب بودن شیر برقی گاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *