آموزش, پکیج

پکیج پاویا

پکیج پاویا

نسل جدید پکیج  پاویا RSI که توسط کارشناسان زبده و متخصص شرکت بوتان مطابق دانش فنی روز طراحی شده و با استفاده از بهترین قطعات ساخت اروپا و ایران، تولید می شود. این محصول دو مبدله فن دار است و دارای محفظه احتراق بسته می باشد. نحوه کارکرد این محصول به اینصورت است که در هنگام روشن شدن دستگاه، پمپ دستگاه فعال شده و با به گردش در آمدن آب در مبدل ها، آب مورد نیاز مصرفی و دستگاه های گرمایشی تامین می گردد. از آنجاییکه دو مبدل در این مدل تعبیه گردیده است، دو مدار جداگانه برای تامین آبگرم مصرفی – بهداشتی و آبگرم مورد نیاز مبدل های گرمایشی مانند شوفاژ، فن کویل و غیره وجود دارد. به دلیل عدم تماس مستقیم مبدل ها با شعله، مدارها دچار جرم گرفتگی و رسوب نمی گردند؛ همچنین یک رسوب گیر پلی فسفات در ورودی آب به دستگاه تعبیه گردیده که از رسوب گرفتن آن جلوگیری بعمل می آورد. در نتیجه محصول از راندمان بالایی برخوردار بوده و از طول عمر بالایی نیز بهره مند است.

این مدل دارای ظرفیت گرمایشی 24.3 کیلووات می باشد، دارای رده انرژی B است و همچنین با فشار کاری 0.13 بار کار می کند. همچنین مدل فوق دارای هیدرولیک ست پلیمری می باشد که باعث افزایش طول عمر دستگاه می گردد. پکیج پاویا بوتان با کیفیت مناسب توانسته است ضمن رضایت خاطر مصرف کننده، موفق به کسب نشان های کیفیت اروپا CE و استاندارد ملی ایران و همچنین استاندارد کیفیت ISO-9001:2008 شده است و همینطور با رعایت استانداردهای زیست محیطی گواهینامه ISO-14001:2004 و با رعایت استانداردهای مربوط به ایمنی و بهداشت گواهینامه OSHAS-18001:2007 را دریافت نماید. مدل فوق دارای سیستم ضد یخ بوده و به همین سبب برای استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف و انواع اقلیم مناسب استفاده است. همچنین در صورت نصب در بیرون از ساختمان، در فصول سرد سال، دستگاه دچار نقص فنی نمی گردد.

مشخصات پکیج شوفاژ دیواری پاویا بوتان 24000 RSI

از دیگر مشخصات پکیج پاویا بوتان 24000 RSI برخورداری از مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار می باشد که باعث کارکرد تمام اتوماتیک دستگاه شده و ایمنی آن را افزایش می دهد. سیستم آیونایز حفاظت از شعله نیز با تشخیص یون های حاصل از احتراق، کنترل شعله را برعهده داشته و در صورت بروز نشت گاز، آن را برای جلوگیری از بروز خطرات احتمالی، خاموش می نماید. محصول همچنین دارای نمایشگر دیجیتال دما، کدهای عیب یابی و وضعیت های کاری مختلف است که نمایشگر در قسمت پایین دستگاه تعبیه شده است و این امکان را به کاربر می دهد تا از هر گونه مشکل و ایراد در دستگاه به وسیله یک کد آگاهی پیدا کند. فن دستگاه در قسمت بالای محفظه احتراق تعبیه شده و به تخلیه کامل دود کمک می نماید. دودکش محصول دو جداره بوده که جداره داخلی برای تخلیه دود حاصل از احتراق و جداره بیرونی وظیفه تامین اکسیژن مورد نیاز سیستم احتراق را بر عهده دارد.

همچنین دارا بودن مدل فوق به سیستم کنترل میکروپروسسوری عملکرد دستگاه را تنظیم و کنترل کرده و مانع از افت راندمان دستگاه می شود. از دیگر امکانات این دستگاه می توان به پمپ سیرکولاتور سه سرعته گراندفوس دانمارک و شیر سه طرفه خودکار اشاره کرد که فشار مورد نیاز مدارهای گرمایشی را تامین می نمایند و مانع از  نوسانات و قطع و وصل شدن آب می گردند. راندمان این دستگاه برابر با 93% بوده و دارای سیستم ضد یخ و سیستم تنظیم کننده فشار گاز می باشد. علاوه بر آن محصول دارای دو عدد ترموستات آب گرم مصرفی و گرمایشی (با دو حالت تابستانه و زمستانه) و همچنین نمایشگر دیجیتال است که نسبت به عملکرد دستگاه هشدار می دهد و امکان تنظیم عملکرد محصول را فراهم می کند. همچنین در قسمت سمت راست پنجره دسترسی یک نمایشگر فشار آب مدار بسته است که نشان دهنده فشار در داخل سیستم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *