آموزش, پکیج

پکیج آلزان

پکیج آلزان

پکیج آلزان، یک موتورخانه کامل بوده. و به علت کوچک بودن ابعاد روی دیوار آشپزخانه یا هرجای مناسب آپارتمان قابل نصب میباشد. و میتوانند آب گرم بهداشتی و آب گرم سیستم گرمایشی را تامین کنند. کلیه پکیجهای آلزان مجهز به پمپ سیرکولاتور- مشعل– منبع انبساط بسته- تابلوی فرمان- شیر اطمینان- هواگیراتوماتیک و کلیه اتصالات و شیرآلات و کنترلهای مورد احتیاج برای حفاظت دستگاه میباشد.

درباره آلزان

شرکت صنایع گرمایشی آلزان اولین تولید کننده مشعلهای گازی اتمسفریک و پکیج در ایران میباشد. کارخانه صنایع گرمایشی با برخورداری از کادری با تجربه و ماشین آلات پیشرفته و تکنولوژی ساخت آلزان فرانسه، قابلیت تولید انبوه بیش از ۲۸ مدل مختلف شامل پکیجهای زمینی و دیواری فندار، بدون فن، دودکش از بالا و دودکش از پشت را دارا میباشد. گروه مهندسی آلزان قادر به طراحی و ساخت هرگونه پکیج بر اساس نیاز خاص پروژه شما است. آلزان با بیش از ۴ دهه سابقه در امر تولید، شبکه گسترده ای از فروش و خدمات پس از فروش را در سراسر ایران بوجود آورده است.

مزایا و امتیازات پکیج دیواری و زمینی آلزان

 1. راندمان حرارتی بالا به علت به کارگرفتن ۱۵کیلوگرم مس در فضای احتراق، لوله های هدایت دود، مدار تولید آب گرم و بالابودن سطح حرارتی (درحالیکه در سایر پکیجها حداکثر ۴کیلوگرم مس برای مبدل حرارتی به کارگرفته شده است.)
 2. تولید آب گرم بهداشتی بیشتر
 3. کارکرد و تولید آب گرم بهداشتی با کمترین فشار آب
 4. کاربری آسان و کمترین هزینه تعمیر و نگهداری
 5. در تابستان احتیاج به کارکرد پمپ نمیباشد
 6. امکان استفاده از پمپ برگشت آب گرم
 7. استفاده از قطعات اروپایی در ساخت پکیج ( پمپ GRUNDFOS یا DAB ایتالیا، شیرکنترل گاز SIT ایتالیا، ترمومترمانومتر، هواگیراتوماتیک، شیر اطمینان و ترموکوپل و سایر کنترولرها ساخت ایتالیا میباشد.)
 8. داشتن ذخیره حرارتی آب بهداشتی برای خروج از حمام در هنگام قطع برق
 9. بدلیل داشتن رسوبگیر الکترونیک و عدم برخورد مستقیم شعله به کوئل آب مصرفی، از رسوب بسیاری از املاح در داخل کوئل مصرفی جلوگیری مینماید. ساختمان کلی و طراحی مارپیچی کوئل نیز مقاومت زیادی در برابر رسوب آب ایجاد میکند.
 10. استفاده از تکنولوژی کشور فرانسه در طراحی و ساخت
 11. گارانتی به مدت ۱سال
 12. خدمات پس از فروش به مدت ۱۰سال

جهت تعمیرات انواع پکیج در شیراز باما در ارتباط باشید:

09021185033-09170005033

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *