آموزش, پکیج

 پکیج دیواری رادیانت

پکیج دیواری رادیانت

پکیج دیواری رادیانت از جمله پرکاربرد ترین و پرمصرف ترین پکیج می باشند که در نزد عموم از محبوبیت بالایی برخوردار شده است. در حالت کلی طرز کار پکیج دیواری برای گرم کردن آب مصرفی در آشپزخانه و سرویس بهداشتی به صورت زیر می باشد.

توجه داشته باشید شما شیر آب گرم را اگر در جایی از خانه باز کنید در لوله های آب گرم گریان ایجاد خواهد شد. درون پکیج سنسورهای وجود دارند که این سنسورها جریان آب را به خوبی تشخیص خواهد داد. برد الکترونیکی همزمان دستور باز شدن جریان گاز و همچنین ایجاد جرقه را صادر خواهد کرد. جرقه زن با ایجاد جرقه را روشن خواهد کرد.

زمانی که شعله روشن باشد الکترود یا همان سنسور تشخیص شعله کار جرقه زن را متوقف خواهد کرد. از لوله های باریک مبدل حرارتی عبور کرده و گرم خواهد  شد که در این میان ترموستات دمای آب را بررسی می‌کند تا به کمک برد جریان گاز را به اندازه و مطابق با دمای تنظیم شده دستگاه برقرار کند. اگر شعله خاموش شود توسط تشخیص شعله و دستور ورد جریان گاز قطع شد که این جمع شدن و انتشار گاز

نکات بسیار مهم پکیج رادیانت

می‌توان به این مورد اشاره کرد که طبق استانداردهای اروپایی طراحی و ساخته شده است. این برند دارای سیستم هواگیری اتوماتیک بوده که مانع تشکیل رسوب و گیرپاژ پمپ خواهد شد. یکی از مدل های مخزن دار برای تامین گرمایش از سیستم های فن کویل برخوردار است.

توجه داشته باشید پکیج های گرمایشی تولیدی برند رادیانت از مبدل حرارتی بیش از ۹۸ درصد برخوردار می باشد که توانسته است نظر بسیاری از کاربران را جلب نماید. ناگفته نماند که این دستگاه برای فضاهای بزرگ بسیار مناسب می باشد.

نکته قابل توجهی که باید ذکر کنیم این است که نوسانات دمای آب در این دستگاه احساس نخواهد شد و همچنین عملکرد کم صدایی دارد؛ علاوه بر مواردی که ذکر شد این دستگاه فضای مفید ساختمان را اشغال نخواهد کرد. بهتر است بدانید ظرفیت پکیج رادیانت با توجه به موقعیت ساختمان و شرایط آب و هوایی و همچنین عایق بندی که دارد؛ برای متراژ های ۱۲۰ تا ۲۱۰ متر مربع مناسب می باشد.

از جمله مزیت های این دستگاه می‌توان به این موارد اشاره کرد که آب گرم مصرفی و آب گرم مورد نیاز شوفاژ به صورت همزمان تهیه خواهد شد. علاوه بر این مواد مدل های مختلف این دستگاه این قابلیت را دارد که گاز شهری را به مایع تبدیل کند.

از تکنولوژی های به کار رفته در این دستگاه می‌توان به این مورد شرکت که مدیریت دمای اتاق به صورت مستقل را داشته باشید. همچنین در مدل های مختلف این پکیج اتصال لوله ورودی هوای تازه به سمت چپ و راست دستگاه امکان پذیر خواهد بود. معمولاً جهت آنالیز گاز حاصل از احتراق در اجرای تست برای دستگاه تعبیه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *