آموزش, پکیج

پکیج دیواری شاپه

پکیج دیواری شاپه

پکیج دیواری شاپه در ظرفیت 24000 مناسب برای واحد هایی با متراژ حداکثر150 متر مربع می باشد. پکیج گرمایشی شوفاژ دیواری شاپه دو مبدله مدل Initia Digit دارای نمایشگر دیجیتال بوده و سیستم عیب یاب هوشمند و سیستم حفظت از یخ زدگی بهمراه سیستم ضد گریپاژ پمپ و منبع انبساط بزرگ 6 لیتری آن، خیال شما را از سرد ماندن در زمستان آسوده می کند.

پکیج گرمایشی با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و نوع عایقبندی مشخص می شود، پکیج های 24000 برای متراژ تا 120 متر مربع، 28000 برای متراژ تا 180 متر مربع و مدل 36000 برای فضای 250 متر مربع مناسب می باشد. طبق مبحث 17 مقررات ملی ساختمان (1390) حداقل متراژ قابل تایید برای نصب پکیج در واحد آپارتمانی (مسکونی یا اداری ) 64 متر مربع می باشد و در غیر اینصورت تعبیه دریچه تامین هوای تازه جهت احتراق مناسب در محل نصب پکیج الزامی می باشد.

مشکلات رایج پکیج شوفاژ دیواری شاپه

نصب پکیج دیواری که به صورت اصولی و بر طبق استانداردهای نمایندگی پکیج شاپه انجام شده باشد، موجب کارکرد بهینه و بیشترین راندمان حرارتی پکیج شما می گردد و تعمیرات پکیج شاپه را به حد اقل میرساند. امکان بروز برخی مشکلات را نیز از میان می برد. در لیست زیر مشکلات احتمالی پکیج آمده است:

  • عدم گرمایش مطلوب
  • سرد شدن رادیاتورها
  • افت فشار مداوم
  • سرو صدای زیاد هنگام کار دستگاه
  • سرو و گرم شدن آب حمام
  • روشن شدن چراغ ریست

نمایندگی پکیج شاپه سرویس سنتر؛ با ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج دیواری، بهترین انتخاب شما برای رسیدگی به دستگاه تان هستند. صلاحیت متخصصین نمایندگی پکیج شاپه، در سالها تجربه. دانش تخصصی از برند پکیج شما، تسلط بر انواع مدل های برند پکیج تان و رضایت بالای بسیاری از مشتریان ما مشخص می گردد. ده ها متخصص انواع برند پکیج دیواری در سرویس سنتر، نمایندگی پکیج شاپه مشغول به فعالیت بوده که امکان ارائه خدمات در سریعترین زمان را فراهم نموده اند. اگر تجربه تکرار مشکل و صرف هزینه مجدد داشته اید. و از این بابت نگران هستید، ما بع عنوان نمایندگی پکیج شاپه با اعطای گارانتی معتبر چند ماهه به تمام خدمات دریافتی شما، خیالتان را آسوده کرده ایم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *