آموزش, تصفیه آب

پکیج شوفاژکار

پکیج شوفاژکار

پکیج شوفاژکار نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت.

این شرکت، ماشین آلات، تجهیزات و دانش فنی تولید را از کارخانه آهلمن آلمان خریداری و تولید تحت لیسانس شرکت آلمانی آغاز گردید و از همان آغاز با استفاده از دانش فنی پیشرفته و گسترش ارتباطات با کمپانی های بزرگ دنیا خود را بعنوان سردمدار تولید کننده انواع دیگ‌های چدنی در منطقه خاورمیانه معرفی نموده .

بمرور با گسترش تولیدات امروزه حجم وسیعی از محصولات گازسوز و گازوئیل سوز از ظرفیت 18000 الی  1300000 کیلوکالری بر ساعت و دیگ‌های سوخت جامد از ظرفیت 25kw الی 100kw تولید و به بازارهای داخلی و خارجی صادر می نماید .

پکیج دیواری شوفاژکار

خرید پکیج دیواری و زمینی شوفاژکار

هنگام خرید پکیج دیواری و زمینی شوفاژکار اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید، توان گرمایی پکیج (میزان حرارتی است که می‌تواند تولید کند) است. برای تعیین توان گرمایی مناسب بهتر است ابتدا نیاز گرمایشی خانه‌تان را تخمین بزنید و سپس پکیجی را انتخاب کنید که مطابق با نیازهای شماست.
همچنین در هنگام خرید پکیج دیواری و زمینی شوفاژکار، اندازه و فضای نصب مورد نظر را بررسی کنید. مطمئن شوید که پکیجی که قصد خرید آن را دارید، با فضای موجود در منزلتان سازگار است و بدون مشکلاتی می‌توانید آن را نصب کنید.

قبل از خرید پکیج دیواری و زمینی در نظر داشته باشید که در صورتیکه محل نصب پکیج در بالکن یا فضای باز باشد نیز استفاده از پکیج فن دار الزامی است و فشار آب شهر در محل نصب دستگاه پکیج گازی می بایست حداقل 0.5 و حداکثر 3.5 اتمسفر باشد.

قیمت پکیج دیواری و زمینی شوفاژکار

قیمت پکیج دیواری و زمینی شوفاژکار ممکن است بسیار متنوع باشد و بستگی به عوامل مختلفی مانند ظرفیت ویژگی‌ها،کیفیت وتکنولوژی نوع سوخت و … دارد. همچنین،عوامل دیگری مانند نصب و راه‌اندازی خدمات پس از فروش و گارانتی نیز ممکن است بر قیمت این دستگاه تأثیر گذار باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *