آموزش, پکیج

کد خطای پکیج مکس الیت

کد خطای پکیج مکس الیت

کد خطای پکیج مکس الیت اولین ارور از کدهای خطای پکیج max elite، کد E0 است که با ظاهر شدن آن می بایست به خطای سنسور آب ورودی پی برد. این خطا می تواند علت های متعددی با خود همراه داشته باشد که بهتر است پرشر سوئیچ آب بررسی شود. مطمئن شوید که فشار پکیج بر روی 2 تنظیم شده است.

2- کد خطا E1 پکیج مکس الیت

آیا در پکیج دیواری مکس الیت خود با کد خطا E1 روبرو شده اید؟ بنابراین باید دریابید که فشار آب پکیج کم است. این کدهای خطای پکیج max elite خیلی جدی نیستند و با تنظیم صحیح فشار آب بر روی 1.5 یا 2 برطرف می شوند.

3- کد خطا E2 پکیج max elite

با بررسی خطای پکیج مکس الیت می توان نتیجه گرفت که دستگاه با نبود شعله مواجه شده است. در وهله اول گاز ورودی را بررسی کرده و فندک را چک کنید که شاید خراب شده باشد.

4- کد خطا E3

سنسور دمای مدار گرمایش پکیج مکس الیت دچار اشکال شده است. برای برطرف کردن این کد خطای پکیج مکس الیت نیاز به تعمیرکاران متخصص در این حوزه دارید. بنابراین با دیدن این کد، در اولین فرصت با نیروهای مجرب تماس حاصل کنید.

5-  خطا E4

از دیگر کدهای خطای پکیج مکس الیت می توان به این کد اشاره کرد که نشان از ایراداتی در سنسور دمای آب گرم بهداشتی دارد. پیشنهاد می کنیم که جهت تعمیر پکیج دیواری و بررسی کدهای خطا این موضوع را به نیروهای متخصص بسپارید تا از آسیب های جبران ناپذیر جلوگیری شود.

6- کد خطا E5

دستگاه در حالت تابستانه است. در چنین حالتی علت های گوناگونی می توانند دخیل باشند. باید پکیج را از حالت تابستانه خارج کنید که می توانید برای رفع خطای e6 در پکیج مکس الیت از مشاوران ما مشورت بگیرید.

7- کد خطا E6 مکس الیت

عیب در سیستم تهویه وجود دارد. سیستم تهویه و فن پکیج دیواری را با دیدن این ارور پکیج مکس الیت بررسی کنید که تمیز باشند. در غیر این صورت هوا به خوبی نمی تواند در دستگاه رد و بدل شود و با ارورهایی خود را نمایان می کند. بهتر است هر از گاهی به سرویس پکیج مکس الیت به صورت دوره ای بپردازید.

8-  خطا E7 پکیج مکس الیت

زمانی که دمای پکیج بیش از حد مجار در حال افزایش باشد، ما با ارور e7 پکیج مکس الیت روبرو می گردیم. یکی از علت های افزایش دما می تواند به دلیل عدم گردش صحیح آب در مدار باشد. برای رفع ارورهای پکیج max elite پمپ را بررسی کنید. کمک گرفتن از نیروهای متخصص نیز می تواند راهکاری هوشمندانه باشد.

9-  خطا EE max elite

آخرین کد در رابطه با کد خطا EE می باشد که نشان می دهد، کلید اشتباه زده شده است. بر روی پانل کلیدی قرار دارد که باید آن را تنظیم کنید. در صورتی که مشکل و ارور پکیج شما برطرف نشد نشان دهنده این است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *