آموزش, پکیج

برد پکیج ایران رادیاتور M

برد پکیج ایران رادیاتور مدل M

برد پکیج ایران رادیاتور M یکی از مهمترین اجزای پکیج ایران رادیاتور است که در صورت بروز مشکل، کل سیستم پکیج با مشکل مواجه خواهد شد. به جرات می توان گفت این قطعه از دستگاه کنترل عملکرد را به عهده داشته و به نوعی آن را مدیریت می کند.

برد الکترونیک پکیج از تعدادی خازن و مقاومت تشکیل شده است که به شکلی برنامه ریزی شده تا مجموعه ای از سنسورها و قطعات را با هم هماهنگ کرده تا در صورت اعمال تغییرات از سوی مصرف کننده بتواند آب گرم مصرفی و گرمایشی را تغییر داده و خواسته مصرف کننده را برطرف نماید.

این سری از انواع برد پکیج ایران رادیاتور دارای ۱۱ عدد چراغ ال ای دی بر روی برد می باشد.این چراغ ها برای هشدار به مصرف کننده و همینطور نمایش دمای مدار گرمایش رادیاتور و مدار آب گرم مصرفی مورد استفاده قرار می گیرند.از این گذشته این بردهای الکترونیکی شرکت ایران رادیاتور قابلیت نمایش کدهای خطا دستگاه پکیج را برای مصرف کننده دارا می باشند.

 

موارد استفاده برد پکیج ایران رادیاتور

لازم به ذکر است که محصول مذکور مناسب استفاده برای پکیج ایران مدل M24ff همینطور پکیج ایران رادیاتور M28ff می باشد که در ادامه این مطلب نکات مهمی در انتخاب و خرید آن را شرح خواهیم داد.

گارانتی برد پکیج ایران رادیاتور M

همانند سایر محصولات این شرکت، برد پکیج ایران رادیاتور دارای ۶ ماه گارانتی از زمان نصب فقط توسط سرویسکار شرکت ایران رادیاتور طبق ضوابط و مقررات ایران رادیاتور می باشد.شما مصرف کننده های عزیز می توانید برای استفاده از خدمات این شرکت به نمایندگی های آن در سراسر ایران مراجعه کرده و از خدمات پس از فروش و گارانتی آنها بهره مند شوید.

تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور M

این بخش از دستگاه دارای حساسیت های زیادی است که بهتر می باشد برای تعمیر و همینطور نصب آن برای دستگاه خود از کارشناسان و متخصصان بهره بگیرید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *