آموزش, پکیج

رادیاتور لورچ

رادیاتور لورچ

رادیاتور لورچ از انواع رادیاتور پنلی است. رادیاتور پنلی لورچ یکی از محصولاتی است که با دانش روز و تجهیزات مدرن ساخته میشود. نکته قابل توجه این است که این محصول طی سالهای بسیار تولید و عرضه شده است و توانسته تا رضایت مشتریان خود را جلب کند.

رادیاتور پنلی لورچ از لحاظ قیمت مقرون به صرفه تراز موارد مشابه در بازار است و همین علت سبب شده تا بیش از پیش مورد توجه مصرف کنندگان قرار بگیرد. رادیاتور پنلی لورچ دارای انواع مختلفی است که در این بخش به آنها اشاره خواهیم کرد. تفاوت مدل رادیاتور لورچ و ویژگی های متفاوت آنها در قسمت ذیل توضیح داده شده است.

رادیاتور پنلی لورچ مدل پربازده

رادیاتور پنلی مدل پربازده یکی از محصولاتی است که توسط شرکت لورچ تولید و عرضه میشود. رادیاتور پنلی لورچ مدل پربازده دارای یک صفحه منحنی شکل است که طول آن بین 60 تا 140 متغیر است. این نوع رادیاتور با انواع سیستم های گرمایش مرکزی مانند پکیج یا موتورخانه سازگاری دارد.

این نوع رادیاتور برای ساختمان های بلند تا 22 طبقه نیز مناسب است و سازگاری خود را با آنها نشان میدهد. این رادیاتور پنلی با داشتن ظرفیت حرارتی 1128 تا 2632 کیلوکالری حتی با داشتن اختلاف دما تا 60 درجه نیز بازدهی خوبی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *