آموزش

تصفیه هوا ایرجوی

دستگاه تصفیه هوا ایرجوی

ویژگی های دستگاه تصفیه هوا ایرجوی مدل AJ 3500

دستگاه تصفیه هوا ایرجوی، دستگاهی بسیار قوی و کارآمد است که قابلیت حذف ذارت معلق بسیار ریز تا ۰.۱ میکرون را دارد. این دستگاه تصفیه هوا تمامی ویروس ها و باکتری های موجود در هوا را غیرفعال می‌کند.

یکی دیگر از قابلیت های ادستگاه تصفیه هوا ایرجوی مدل AJ 3500 حذف بو (بوی غذا، انواع دخانیات و غیره) می‌باشد. توسط فیلتر فرمالدهید گازهای سمی نظیر نئوپان و سایر گازهای سمی که از صنایع چوبی متساعد می‌شود را از بین می‌برد.

تصفیه هوا ایرجوی

آلاینده هایی نظیر بنزن، آمونیاک و غیره را توسط فیلتر فتوکاتالیت Tio2 تصفیه می‌کند. این دستگاه مجهز به سیستم یونایزر جهت اضافه کردن یون های منفی برای مطبوع کرن فضای اتاق و بهبود چرخه‌ی هوای تصفیه شده است.

فن دستگاه تصفیه هوا ایرجوی بسیار کم صدا و کم مصرف می‌باشد. دارای نمایشگر لمسی جهت کنترل و نمایش وضعیت فعلی دستگاه، تصفیه هوای ایرجوی دارای ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش است.

مراحل تصفیه هوا در دستگاه ایرجوی مدل ۳۵۰۰

تمامی دستگاه های  تصفیه هوا برای پاکسازی هوا، مراحلی را انجام می‌دهند. این دستگاه علاوه بر سه مرحله اصلی و اولیه ۳ الی ۴ مرحله نهایی دارد که در ادامه شرح داده شده است:

فیلتر پیش تصفیه: در این مرحله ذرات معلق مانند ذرات درشت گرد و غبار و موی حیوانات تصفیه و از هوا حذف می‌شود.

فیلتر الکترو استاتیک: حذف گرد و غبار و ذرات معلق از طریق جذب مغناطیسی(این فیلتر قابل شستشو بوده و نیاز به تعویض ندارد.)

فیلتر هپا: حذف ذرات معلق با دقت ۰٫۱ میکرون و راندمان ۹۹٫۷%

فیلتر کربن فعال و فرمالدهید: جهت حذف بوهای نامطبوع،ترکیبات آلی فعال، فرمالدهید و کلیه گازهای شیمیایی متصاعد شده از مصنوعات زندگی مدرن

فیلتر نهایی: از جنس الیاف مصنوعی جهت جلوگیری از پراکنده شدن پودر کربن در فضا خصوصاً در مناطق گرم و خشک

فیلتر فتوکاتالیست Tio2: حذف فرمالدهید،ترکیبات آلی فعال،منوکسید کربن،دی اکسید نیتروژن،سموم و آفت کش ها،حشره کش ها،آمونیاک،باکتری ها و ویروس ها

اشعه ی ماورای بنفش: بعنوان کاتالیزور جهت فیلتر فتوکاتالیست عمل می کند و ضمن تسهیل فرآیند تصفیه هوا،ویروس ها و باکتری ها را نیز نابود می کند.

یونایزر: تولید یون های منفی جهت افزایش نشاط و شادابی،کاهش بی خوابی و خستگی و بهبود میگرن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *