آموزش, تصفیه آب

تصفیه آب لیلیوم

تصفیه آب لیلیوم

تصفیه آب لیلیوم یکی از محصولات پر طرفدار از شرکت خوشنام آکواجوی می‌باشد. این برند در حوزه تولید سیستم های تصفیه آب و قطعات و اجزای مرتبط با آن فعالیت می کند و محصولات آن از کیفیت بالایی برخوردار است. فرآیند تصفیه آب در این دستگاه تصفیه بر اساس روش اسمز معکوس و طی پنج مرحله صورت می گیرد. در این مطلب قصد داریم شما را با مشخصات دستگاه آکواجوی مدل لیلیوم آشنا کنیم تا بتوانید پس از بررسی ویژگی های این دستگاه، اقدام به خرید کنید. بنابراین پیشنهاد می کنیم این پست را تا انتها مطالعه کنید.

مشخصات دستگاه تصفیه آب لیلیوم

دستگاه تصفیه آب آکواجوی کیسی مدل لیلیوم، مبتنی بر فناوری اسمز معکوس در پنج مرحله آب را تصفیه می‌کند. این دستگاه می‌تواند حداکثر ۸ لیتر آب تصفیه شده را در ساعت تولید کند که برای تامین نیازهای خانواده کافی است. توجه داشته باشید که دمای مناسب برای استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی بین ۵ تا ۵۰ درجه سانتی گراد، است. یکی دیگر از مشخصات دستگاه آکواجوی مدل لیلیوم  که لازم است بدانید، ابعاد این دستگاه است که برابر با ۴۰*۲۵*۴۰ می باشد. ضمنا این دستگاه برای مواقعی که در آب ورودی بیش تر از حد نرمال جامدات محلول وجود دارد، مناسب است. شما می‌توانید با توجه به نیازتان از انواع دستگاه تصفیه آب آکواجوی استفاده کنید.

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لیلیوم، پمپ تامین فشار دارد که باعث می شود بتوانید از آن در مناطقی که فشار آب ورودی پایین‌تر از حد نرمال است، هم استفاده کنید. این دستگاه برای محافظت از پمپ، سوییچ قطع فشار پایین دارد و برای خاموش شدن پمپ به صورت خودکار هم از سوییچ فشار بالا برخوردار است. این دستگاه تصفیه آب تانک تحت فشار هشت و نیم لیتری دارد که با استفاده از آن می توانید در صورت نیاز آب تصفیه شده را ذخیره کنید. در مجموع با توجه به ویژگی های این دستگاه، می توان آن را جزوی از لیست محبوب ترین تصفیه آب آکواجوی مدل ۴۰۱ در نظر گرفت.

ویژگی های دستگاه تصفیه آب برند آکواجوی مدل لیلیوم

این دستگاه تصفیه آب رومیزی، در کنار ظاهر زیبایی که دارد، به آسانی هم قابل استفاده است. به علاوه با توجه به کیفیت بالا، ماندگاری و عمر مفید آن، قیمت دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل تولیپ و سایر مدل های این برند مقرون به صرفه است و از آن جایی که تا مدت ها احتیاج به تعویض قطعات پیدا نمی کند، کاملا ارزش دارد که آن را بخرید.

از دیگر ویژگی های تصفیه آب لیلیوم می توانیم به اتصالات آن اشاره کنیم که از نوع QC یا اتصالات سریع هستند و به راحتی قابل تعویض هستند. البته قبل از این کار باید نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب آکواجوی مدل لیلیوم را یاد بگیرید.

ضمنا برای کنترل جریان پساب، این دستگاه مجهز به شیر برقی و محدود کننده جریان شده است. توجه داشته باشید که برخلاف نمونه های مشابه، منبع ذخیره دستگاه آکواجوی مدل لیلیوم، در داخل آن قرار دارد که باعث می شود فضای کمتری را اشغال کند و جابه جایی آن هم راحت تر باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *