آموزش, پکیج

دمای پکیج در زمستان

دلیل خاموش شدن پکیج

 

برای این کار کافیست از دمای مناسب پکیج در زمستان که به شرایط منزل و ویژگی های افراد مختلف آن بستگی دارد اطلاع داشته باشید.بهترین دما در زمستان دمایی است که تاحدودی ، مناسب با شرایط همه افراد موجود در آن خانه باشد.

متقاضیان این دستگاه ها در هر فصل بسته به نوع کارکرد پکیج  دمای آن را برای فصل های گرم یا سرد باید کاملا تغییر دهند این عمل موجب تنظیم دمای آب، و حفظ محصول می شود.

 

بهترین دمای پکیج در زمستان به چه عواملی بستگی دارد؟

 

تنظیم بهترین دما برای پکیج دیواری در زمستان تحت تاثیر پارامترهای مختلفی است. دمای پکیج دیواری در زمستان بر اساس مطالعات پیشین، دمایی که تقریبا برای همه افراد خانه مناسب است و علاوه بر آن دمایی که کارایی دستگاه را حفظ می کند(دماهای بالا در دراز مدت باعث آسیب به دستگاه می شود)، دمای 75 درجه سانتی گراد است.

این دما در فصل زمستان برای دستگاه و رادیاتور ها مناسب بوده و برای آب گرم نیز دمای 60 درجه سانتی گراد مناسب است.توجه کنید که بهترین دمای پکیج دیواری در زمستان همین دما است که تاثیر بالایی در کارایی و طول عمر پکیج شما دارد.

دمای بیشتر از 75 درجه سانتی گراد باعث گرم تر شدن سیستم و محیط نمی شود، اما حتما به عمر مفید دستگاه ضربه می زند و همچنین مصرف سوخت نیز بی دلیل بالا می رود. استفاده از یک درجه حرارت مناسب تنظیم دمای مناسب می تواند مانع از خرابی پکیج در آینده ی نزدیک شود.

عملکرد پکیج در حالت زمستانه با تنظیم دما چگونه باید باشد

نحوه عملکرد پکیج های دیواری در فصل زمستان به گونه ای است که  علاوه بر گرم کردن آب مصرفی،  با  گرم کردن رادیاتورها و مدارهای گرم کننده محیط را نیز گرم می کنند. در این پکیج ها زمانی که شما آب گرم را باز می کنید، در حقیقت انچه رخ می دهد این است که  آب از سنسور فشار میکروسوئیچ عبور میکند و سنسور را فعال می کند.

پس از آن  دستور از برد به شیر سه طرفه پکیج ارسال  می شود و آب گرم به مبدل حرارتی ثانویه پوسته و لوله  منتقل می شود که اینگونه موجب گرم شدن محیط اطراف خود می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *