آموزش, تصفیه آب

ممبران روونتوکس

ممبران روونتکس

ممبران روونتوکس ، به تازگی وارد بازار کشور شده است . کاملا وارداتی بوده و محصولی از کشور چین می باشد . برند ROVENTOX یک برند تجاری می باشد و در واقع کارخانه ای با این نام وجود ندارد و به همین دلیل نیز اطلاعات زیادی از برند روونتکس ROVENTOX در دسترس نیست . شرکت بازرگانی بسط کار ، وارد کننده این محصول به کشور است . این شرکت در گذشته نیز ، فیلتر های ممبران سئولاین SEOLINE را به کشور وارد میکرد که کیفیت بسیار عالی داشتند .

ممبران روونتوکس ( ROVENTOX )، متشکل از لایه های پلی آمید و آغشته به مرغوب ترین مواد با تکنولوژی آمریکاست که در یکی از شرکت های معتبر چین با دقت و حساسیت ویژه ساخته و به بازار عرضه شده است. مقاومت این ممبران در مقابل مواد اکسید کننده بسیار بالاست و ریکاوری آن بین ۳۵تا ۴۴ درصد است که مقدار بسیار بالایی محسوب می شود. ( ROVENTOX )، متشکل از لایه های پلی آمید و آغشته به مرغوب ترین مواد با تکنولوژی آمریکاست که در یکی از شرکت های معتبر چین با دقت و حساسیت ویژه ساخته و به بازار عرضه شده است. مقاومت این ممبران در مقابل مواد اکسید کننده بسیار بالاست و ریکاوری آن بین ۳۵تا ۴۴ درصد است که مقدار بسیار بالایی محسوب می شود.

ظرفیت ممبران روونتوکس

ممبران روونتوکس در ظرفیت های 50 ، 75 و 100 گالن موجود است که در اینجا اقدام به معرفی نمونه 75 و 50 گالنی آن میکنیم . این فیلتر ممبران در ظرفیت 50 گالن ، دارای 11 لایه ورق ممبران می باشد و در نمونه 75 گالن دارای 13 لایه ورق می باشد . میزان کاهش سختی و مقاوت فیلتر در زمان کوتاهی که در بازار حضور داشته است ، بسیار مناسب بوده است و حتی در آبهای با سختی بالا ، عملکرد بسیار مناسبی داشته است و بر روی فیلتر نیز ادعا شده که 98% کاهش سختی ( SALT REJECTION) . نتیجه تست در یک دستگا خانگی معمولی و با آب ورودی TDS=2600 رضایت بخش بود و فیلتر توانست TDS را به 140 کاهش دهد . میزان تولید آب نیز مناسب است و همانند یک 50 گالن یا 75 گالن واقعی است .

 


 

ویژگی های محصول

  1. دارای روزنه های 0.0001 میکرون
  2. حذف نمک و هرگونه املاح محلول در آب
  3. حذف مواد شیمیایی و صنعتی از آب
  4. حذف میکروبها و ویروسها و کلیه عوامل بیولوژیکی
  5. سبک سازی آب و پایین آوردن TDS آب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *