آموزش, تصفیه آب

فیلتر ممبران آکواجوی

فیلتر ممبران آکواجوی

 

فیلتر ممبران آکواجوی محصول جدید از این شرکت می باشد . این فیلتر ممبران ساخت تایوان بوده و کاملا وارداتی می باشد .

آکواجوی AQUAJOY ، یکی از قدیمی ترین شرکت های فروشنده دستگاه تصفیه آب در کشور ایران است . محصولات متنوع و زیادی دارد و اکنون مشتریان زیادی دستگاه های برند AQUAJOY  را در منزل دارند و در حال استفاده هستند .

در گذشته ، از ممبران برند ASPRINN برای مرحله چهارم ( ممبران ) دستگاه های آکواجوی استفاده می شد که کیفیت بسیار بالایی داشت و یک ممبران دارای استاندارد جهانی در بازار معرفی می شد اما با افزایش قیمتهای اخیر ، قیمت این فیلتر ممبران بسیار بالا رفت و شرکت آکواجوی تصمیم گرفت ممبرانهای جدیدی را راهی بازار کند که علاوه بر کیفیت بالا ، از قیمت مناسب تری نیز برخوردار باشند .البته آنچه مسلما است ، این فیلتر ممبران ساخت شرکت آکواجوی نیست و شرکت دیگری آنرا به سفارش آکواجوی و با برند aquajoy تولید کرده است .

به همین دلیل نیز اطلاعات زیادی در دسترس نیست . در عمل نیز ، ممبران کیفیت مناسبی از خود نشان داد البته هنوز از عرضه این فیلتر ممبران به بازار مدت زمان زیادی نگذشته است و باید دید که در دراز مدت عملکردش چگونه است . این فیلتر دارای 11 لایه می باشد . ممبران آکواجوی aquajoy ، قابل نصب بر روی تمام دستگاه های تصفیه آب آکواجوی مثل لجند ، لوتوس ، لیلیوم و … و همچنین قابل نصب بر روی تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی دیگر با برندهای مختلف است .

اگر به دنبال فیلترهای با کیفیت دیگر و با قیمت مناسب تر هستید پیشنهاد می شود فیلتر ممبران سئولاین Seoline و یا فیلتر ممبران نانوتک Nanotek را مورد بررسی قرار دهید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *