آموزش, تصفیه آب

ممبران آسپرین

ممبران آسپرین

کیفیت ممبران آسپرین بسیار مهم است و باید دارای استاندارد باشد و مرغوبیت بالایی داشته باشد تا علاوه بر تولید آب استاندارد و با کیفیت ، دارای عمر مناسب نیز باشد.همانطور که می دانیدممبران قلب سیستم تصفیه آب خانگی و مهم ترین بخش و فیلتر از این سیستم به شمار می رود.

فیلترهای نا مرغوب اگر چه سختی آب را کاهش می دهند اما ممکن است فاکتورهای مهم دیگر آب را نظیر نیترات را کاهش ندهند و این تفاوت فیلترهای مرغوی و نا مرغوب است و حتی گاهی فیلترهای بسیار نامرغوب به سبب اکسایش لایه ها مواد مضرری را به آب نیز اضافه کنند .

بنابراین صرفا با نصب یک فیلتر ممبران و کاهش TDS گمان نکنید که آب کاملا تصفیه شده است و همه چیز اکی می باشد . فیلتر ممبران اسپرین ASPRINN یکی از ممبرانهای مرغوب و کمیاب در بازار می باشد که به طور پیش فرض بر روی دستگاه های تصفیه آب آکواجوی AQUAJOY قرار دارد .

این ممبران ساخت تایوان بوده و دارای استاندارد NSF/ANSI 58 می باشد و مشخص است که این ممبران دارای اعتبار بالا می باشد و همچنین در سایت های معروف خارجی و از کشور های مختلف میتوانید آنرا برای فروش ببینید .

در بازار کنونی تعداد فیلترهای ممبرانی که دارای تاییده معتبر و رسمی باشند بسیار بسیار کم است . تاییده فیلتر ممبران اسپرین ASPRINN به راحتی در سایت رسمی NSF قابل روئیت است و در تصاویر مربوط به محصول نیز آورده شده است .

بنابراین مشخص است که با این محصول اصیل و معتبر روبرو هستید . اما اطلاعات زیادی از ممبران اسپرین ASPRINN در دسترس نیست و دقیقا مشخص نیست منظور از MADE IN USA بر روی فیلتر چیست . این فیلتر ممبران در سایز معمولی ( کد 1812) می باشد و به راحتی بر روی تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی قابل نصب است .

قیمت ممبران آسپرین

قیمت این فیلتر بسیار بالا می باشد که از نظر ما نقطه ضعف آن به شمار می رود و می توان گفت قیمتش نا متعارف است . تعداد لایه های فیلتر ممبران آسپرین 11 بوده اما همانطور که قبلا بیان کردیم تعداد لایه ها مهم نیست و مهم کیفیت فیلتر است .

چیز عجیب و منحصر به فردی که در ممبران آسپرین وجود دارداستفاده از دو نوع بافت ریز و درشت در لایه های آن است که فقط در ممبران آسپرین چنین چیزی وجود دارد. هیچ ممبران دیگری اینگونه نیست و به همین دلیل نمونه تقلبی آن به راحتی قابل تشخیص است زیرا آنها چنین لایه بندی ندارند .

ظرفیت تولیدی ممبران آسپرین

 ظرفیت تولیدی این فیلتر نیز معادل با 60 گالن در شبانه روز می باشد که با تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی مطابقت دارد .در کل فیلتر ممبران اسپرین ASPRINN ، یک محصول معتبر و با کیفیت بالا می باشد که با توجه به تکنولوژی خاص لایه هایش به راحتی میتوان اصلی بودن آنرا تشخیص داد اما قیمتش زیادی بالاست و اگر هزینه و قیمت فیلتر برای شما مهم است باید به سراغ موارد دیگر بروید .

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *