آموزش, تصفیه آب

ممبران نت

ممبران نت

 ممبران نت دارای 11 لایه می باشد , و البته قبلا هم ذکر کرده ایم که تعداد لایه مهم نیست و بلکه کیفیت فیلتر و لایه ها و مواد اولیه مهم است.

فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب ، مهم ترین فیلتراست و تمام قطعات و ظرفیت دستگاه برای آن است تا فیلتر ممبران بخوبی کار کند . برندهای بسیار زیادی با شکل ها و رنگهای مختلف از ممبران در بازار وجود دارد .

 ممبران نت دارای 11 لایه می باشد , و البته قبلا هم ذکر کرده ایم که تعداد لایه مهم نیست و بلکه کیفیت فیلتر و لایه ها و مواد اولیه مهم است.یک محصول جدید از شرکت هیرابسان یا آکواجوی AQUAJOY است . البته محصول تولیدی آنها نیست بلکه این شرکت واردات آن را انجام داده است و میتوان این فیلتر را بر روی دستگاه های تصفیه آب برند آکواجوی یا هر برند دیگری مورد استفاده قرار داد

این فیلتر ممبران دارای ظرفیت تولید آب به مقدار 50 گالن بوده و مقدار تولید واقعی آن نیز نزدیک به آن و حتی بیشتر است و در کل این فیلتر از نظر میزان تولید آب وضعیت مطلوبی دارد . در کاهش سختی نیز عملکردش مناسب و قابل قبول است و در تست عملکردی ما ، سختی آب 500 را به حدود 30 کاهش داد .

کیفیت ممبران نت

بسته بندی فیلتر نیز خاص و منحصر به فرد است و تا کنون نظیر آن دیده نشده است . ممبران نت NET ، درون یک قوطی شفاف قرار دارد و کاملا نیز وکیوم می باشد و درب آن نیز مثل نوشابه های قوطی باز میشود . در مورد شرکت اصلی سازنده و نوع ورق اصلی استفاده شده در این ممبران هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست و به همین دلیل هیچ استاندارد معتبر بین المللی برای آن وجود ندارد .

از زمان حضور ممبران نت NET در بازار چند ماهی نگذشته است (پاییز 1400 ) و هنوز نمیتوان با قطعیت در مورد کیفیت آن سخن گفت و باید دید با گذشت زمان ، عملکردش چگونه خواهد بود . در نهایت کیفیت کلی فیلتر ممبران NET مطلوب و رضایت بخش است و با یک فیلتر ممبران معمولی طرف هستید . نکته مثبت این ممبران ، نداشتن نمونه تقلبی در بازار و یکسان بودن قیمت فروشش در سراسر کشور است .

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *