آموزش, تصفیه آب

فیلتر انرژی زا

فیلتر انرژی زا

فیلتر انرژی زا یا اکسیژن ساز از مواد بیوسرامیکی ساخته شده و سبب شکست ساختار مولکولی آب می شود. در واقع طی این فرایند، اکسیژن بیشتری در آب آزاد خواهد شد که با افزایش میزان اکسیژن در آب، قدرت جذب آن توسط بدن و همچنین سوخت و ساز سلولی افزایش می یابد و موجب نشاط و شادابی بیشتر می شود.

در حقیقت اکسیژن رسانی مناسب به سلول های بدن می تواند عملکرد سیستم عصبی را بهبود بخشد.

عملکرد فیلتر اکسیژن ساز (انرژی زا) چگونه است؟

به علاوه این فیلتر با افزایش سوخت و ساز سلولی، در کنار رژیم غذایی مناسب و انجام حرکات ورزشی، سبب کاهش وزن و چربی های انباشته در بدن نیز می شود. برخلاف تصورات عمومی در عملکرد فیلتر اکسیژن ساز هیچگونه اشعه یا فرایند شیمیایی برای شکست مولکول های آب صورت نمی پذیرد بلکه این امر بوسیله مواد بیوسرامیک موجود در فیلتر انرژی زا که از لحاظ سلامت دارای درجه اطمینان بالایی است، انجام می شود.

 

عمر مفید فیلترهای اکسیژن ساز 12 ماه می باشد که بعد از این دوره زمانی اثری بر کیفیت آب نخواهد داشت و حتی ممکن است سبب ایجاد محیطی برای رشد باکتری های مضر گردد. لازم به ذکر است که از فیلتر اکسیژن ساز به عنوان فیلتر انرژی زا نیز نامبرده می شود. نکته ی مثبت فیلتر اکسیژن ساز(انرژی زا) این است که به راحتی قابلیت اضافه شدن به دستگاه تصفیه آب را دارد و می توانید از این فیلتر برای ارتقای دستگاه تصفیه آب خود استفاده نمایید.

آشامیدن آب دارای اکسیژن چه مزایایی دارد؟

  • موجب افزایش سوخت و ساز بدن و جذب بهتر و بیشتر مواد غذایی خواهد شد.
  • میزان جذب اکسیژن در خون را بالا می‌برد.
  • شفافیت و سلامت پوست را می‌دهد.
  • سیستم ایمنی بدن تقویت می‌کند.
  • به دلیل رساندن اکسیژن به سلول های عصبی و نورون ها موجب تمدد اعصاب می‌گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *