آموزش, تصفیه آب

های پرشر تصفیه آب

های پرشر تصفیه آب خانگی

های پرشر تصفیه آب چیست؟ شیر برقی قطع کن فشار بالای یک دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل خانگی با تکنولوژی اسمز معکوس آر او RO می‌باشد که در زمان پر شدن مخزن تحت فشار تصفیه آب خانگی، پمپ تصفیه آب را قطع می‌کنند. علاوه بر این های پرشر تصفیه آب دارای یک پیچ تنظیم می‌باشد که توسط آن میتوان های پرشر سوییچ را در فشارهای مختلف تنظیم نمود.

این سوییچ تنظیم های پرشر تصفیه آب به صورت اتصالات کوئقییک فیتینگ Quick Fitting، نصب سریع و همچنین به صورت اتصالات پیچی تصفیه آب خانگی موجود می‌باشد و ولتاژ کارکرد آن 24 ولت است که هر دو مدل از کیفیت بسیار مرغوبی برخوردارند.

کیفیت های پرشر تصفیه آب

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی دقیقا بستگی به کیفیت قطعات آن همچون های پرشر دارد. های پرشرهای چینی و ایرانی کیفیت پایین‌تری نیز نسبت به دستگاه تصفیه آب تایوانی دارند، پس در این صورت قیمت دستگاه تصفیه آب ایرانی و چینی نیز ارزان قیمت‌تر خواهد بود. اما در انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصلاز قطعات درجه یک و باکیفیت مناسب استفاده می‌شوند که طبیعتا قیمت بالاتری نیز دارند.

اگر های پرشرتصفیه آب شما سوخته باشد دستگاه شما به درستی عمل نخواهد کرد و آب تنها تا فیلتر مرحله چهارم پیش خواهد آمد، که با تعویض شیر برقی های پرشر می‌توانید مشکل را برطرف نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *